شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شخصیت شناسی تریدر و شخصیت سازی تریدر

شخصیت شناسی تریدر و شخصیت سازی تریدر

شخصیت شناسی و شخصیت سازی تریدر در بازارهای مالی واژه ی جدیدی است که در دنیای نوین بازارهای مالی از این پس باید آن را زیاد بشنوید .

هوش مصنوعی هر لحظه در زندگی ما پر رنگ تر از قبل می شود . ربات دارای هوش مصنوعی ( اینپیجو ) این بار بازارهای مالی را نشانه گرفته و گویا درست به هدف زده است .

هوش مصنوعی در بازارهای مالی چه فایده ای دارد ؟

  • شخصیت شناسی تریدرها و ارائه راهکارهای بنیادی برای درک بهتر اختلالات فردی که در ترید تاثیرگذار است .
  • آموزش اصول فنی و استراتژی بازارمتناسب با تیپ شخصیتی سنجیده شده
  • ارائه سیگنال های سود ده در بازارهای مالی توجه به وضعیت نمودارها ، خبرهای روز ، امواج الیوت و . . .

هوش مصنوعی ابتدا با دریافت اطلاعات کلی از تیپ شخصیتی شما راهکارهای سازنده ای که در تصمیمات نهایی تاثیر گذارند را به شما منتقل می کند . پس هر لحظه با ارائه نکات آموزشی سعی در رشد و نزدیک شدن به یک تریدر حرفه ای می کنند .

آموزشهای لازم برای هر تیپ شخصیتی گاها با افراد دیگر فرق دارد لذا خطاهای اساتید و مدرسین انسانی را کاهش می دهد . مدرسین هر لحظه در کنار شما نیستند اما ربات های دارای هوش مصنوعی هر لحظه که بخواهید آماده ارائه نکات آموزشی و پاسخگویی به سوالات هستند .

این پیجو اولین ربات دارای هوش مصنوعی است که تیپ شخصیتی شما را شناسایی می کند . متناسب با پارامترهای تیپ شخصیتی آموزشهای مورد نیاز برای شما را مناسب با تیپ رفتاری ارائه می کند .

اگر به دنبال شناسایی تیپ شخصیتی خود هستید از اینجا فرم را تکمیل کنید و اگر می خواهید با تیپ های شخصیتی مختلف در ترید آشنا شوید اینجا پیشنهاد می کنیم حتما فرم شخصیت شناسی را تکمیل کرده و از امکانات هوش مصنوعی در اپلیکیشن ما بهره مند شوید .

شناسایی تیپ شخصیتی در ترید چه کمکی به ما میکند ؟

  • کنترل و شناخت معایب شخصیت و بهره مندی از این اصلاح در آموزش ، درک مفاهیم ، مقایسه و بهره مندی از این اصلاح در آموزش ، درک مفاهیم ، مقایسه ، تصمیم و کنترل هیجانات
  • مدیریت بهتر احساسات و ذهنیت ها
  • شناسایی تصمیمات عاقلانه و تصمیمات هیجانی
  • کنترل ذهن در هنگام هیجانات پس از سود و پاکسازی ذهن پس از ضرر
  • یکپارچه سازی آموزش ، درک ، عمل و ذهن در راستای ترید بهینه

نظم اطلاعات و زیباسازی افکار مهمترین فعالیت آموزشی یک ترید است . مطمئن باشید هر موضوع فنی و استراتژیک را در چند روز میتوان کامل فرارگرفت . مدیریت افکار و کنترل تیپ شخصیتی ، مدیریت احساسات کار زمان بر و مداومی است . صد میلیون ضرر در بازار مالی بسیار تبعات بدتری در ذهن ایجاد میکند تا صد میلیون سود نحوه ی برخورد ما مدیریت افکار و احساسات هنگام مواجه با ضرر مالی می توان تضمین کند در آینده چه اتفاقی بیافتد . اکثر تریدر ها پس از ضرر احساسات افکار و انرژی آنها سرکوب شده و مجددا تصمیماتی میگیرند که به ضرر بعدی منجر میشود.

مدیریت در هنگام سود یا ضرر بسیار مهم است . در دوره های آموزشی مدیریت شخصیت ( روانشناسی ) می آموزیم چگونه انرژی معاملات خود را به هم منقل نکنیم . می آموزیم پس از هر معامله با مثبت و منفی بودن چگونه برخورد کنیم . نکته بسیار قابل تامل در بازارهای سرمایه این است که آگاهی معاملات مثبت و پر سود نیز باعث انرژیهای کاذب می شود که به طور مستقیم در ضمیر ناخوداگاه با افزایش هورمون هیپوفیز و در نتیجه غرور و توهم ، هیجان ، خودپسندی و . . .  خواهد شد . در بازارهای مالی نحوه ی برخورد ، کنترل ، مدیریت و جمع بندی معاملات مثبت بسیار مهم است .

ما برای شخصیت سازی تریدر ازهوش مصنوعی استفاده می کنیم . هوش مصنوعی این امکان را به ما می دهد تا در کنار طبقه بندی و ذخیره ی منظم اطلاعات بتوانیم پارامترهای مهم را به شما در اپلیکیشن نمایش دهیم . شما می توانید در هر مرحله وضعیت بهبود شخصیت ، افکار و احساسات خود را مشاهده کنید . تریدرهای حرفه ای روز به روز بیشتر به این نتیجه  می رسد که تیپ شخصیتی تریدر و افکار وی در نتایج به دست آمده تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت . ما با تیم حرفه ای متشکل از روانشناسان ، مدرسین شخصیت شناسی و اختلال یابی ، هوش مصنوعی و اساتید بازارهای مالی برای رشد و ارتقای هر چه بهتر آینده ی جامعه می کوشیم .


شخصیت شناسی تریدر

مفاهیمی که در این مطلب با آنها آشنا شدید : شخصیت شناسی تریدر / شخصیت سازی تریدر / تیپ شخصیتی تریدر / تریدر و تیپ شخصیتی / شخصیت شناسی با هوش مصنوعی / ترید با هوش مصنوعی