شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

استعدادیابی با هوش مصنوعی
شناسه پست: 1463
بازدید: 33

استعدادیابی با هوش مصنوعی

استعدادیابی با هوش مصنوعی یکی ازروش های جدید شناسایی هوش افراد است . هوش مصنوعی با شناسایی روحیات ، علایق ، سلایق ، تیپ شخصیتی و سایر موارد مهم در هر انسان استعداد وی را تشخیص میدهد . استعداد مجموعه ای از معیارهای مختلف است که از سنین پایه در هر شخصی شکل می گیرد . استعداد در علم امروز کم رنگ شده است و دانشمندان بر این باورند که هر کس میتواند مواردی که در آن استعدادش را ندارد را شکوفا نماید. اما بر هیچکس پوشیده نیست که برخی افراد در بعضی از دسته ها توانایی بیشتر و بهتری دارند . استعداد مجموعه ای از انگیزه ، مهارت ، علایق ، هدف گذاری و توانایی فردی است . هر کاری را که بیشتر دوست داشته باشید بهتر میتوانید انجام دهید. ربات استعداد یابی با هوش مصنوعی با دریافت اطلاعات شما و بررسی پارامترهای مختلف بهترین موارد را به شما معرفی می کند .
مزایای استعدادیابی :
باعث شناسایی دقیق مهارت اشخاص میشود.
افزایش اعتماد به نفس را به همراه دارد.
ایمان شخص را زیاد و شک را برطرف می کند.
دو راهی ها رو کم میکند و هدف گذاری را دقیق تر می کند.

استعدادیابی با هوش مصنوعی توسط برنامه نویسان ایرانی تهیه و تولید شده است . این روش جدید شناسایی استعداد قبلا توسط مشاوران و اساتید در دوران پایه تحصیلی انجام میگردید.
با پیشرفت تکنولوژی و حیاتی شدن موضوع آموزش جامعه به سمت هدفمندی و کاهش هزینه حرکت کرده یکی از عواملی که باعث کاهش پرتی زمان میشود انتخاب درست است . با استفاده از این سیستم استعدادیابی درصد خطا بسیار پایین می آید . در مرحله اول آکادمی ماکان استعداد افراد را تشخیص میدهد و با بررسی دقیق تیپ های شخصیتی و الگوهای ذهنی مشاورین آموزش برای راهنمایی بیشتر شما را یاری می کنند تا کسب و کار آینده ی خود را انتخاب نمایند . در هر صنف مهمترین موضوع آموزش است و در آموزش اهرم انتخاب صحیح بسیار مهم است . شاید شما بدانید که به چه رشته ای علاقه دارید و در آن مهارت دارم را کسب می کنید اما ممکن است رشته هایی باشد که از آن آگاهی ندارید و آینده ی بهتری برای شما خواهد ساخت . استعدادیابی با هوش مصنوعی اهرمی مهم برای آینده سازی است . این قابلیت با استفاده از داده های آماری از ذهن انسان و کنار هم چیدن پازل های فکری بهترین گزینه را به افراد پیشنهاد می دهد ، همه افراد در هر رده سنی می توانند از آن استفاده کنند پس از استعدادیابی می توایند با مشاوره ی آموزش خود در ارتباط باشید و اطلاعات بیشتری در مورد استعداد خود و مسیری که قرار است برای ورود به کسب و کار پیمایید را بدانید.
مشاورین آموزشی هلدینگ ماکان شما را تا مرحله رسیدن به کسب و کار راهنمایی می کنند.

مراحل موفقیت در کسب و کار

استعدادیابی
آموزش در موضوع فعالیت
شناخت بستر موجود و شناسایی رقبا
مدیریت محصول و استراتژی
توسعه و ساخت زیر ساختها
برند سازی
دیجیتال مارکتینگ
آموزش منابع انسانی
تبلیغات
در هر سنی که هستید با استفاده از فرم استعدادیابی با هوش مصنوعی ، استعدادیابی با هوش مصنوعی ، استعداد خود را کشف کنید .
کارشناسان ما پس از تکمیل فرم نتیجه را از طریق پیامک یا ارسال در واتس اپ به اطلاع شما می رسانند . پس شما را راهنمایی می کنند تا بدانید برای رشد در این زمینه در رسیدن به بهترین حد کسب درآمد چه گامهایی را می بایستی بردارید . ما در همه ی مراحل کسب و کار مثل آموزش ، برند سازی ، تبلیغات ، دیجیتال مارکتینگ و توسعه همراه شما هستیم.
روند برنامه نویسی استعدادیابی
فعلا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. آینده ای که ما منتظر آن هستیم برای مردمان سرزمینمان آینده ای پویا و رو به رشد است . امیدوارم بتوانیم نیازهای جامعه انسانی را برآورده کنیم .
فرم استعدادیابی را تکمیل کنید.

استعدادیابی