آموزش تریدر کوچینگ و کوچینگ معامله گری

dayanian
اخرین بروزرسانی 1401-06-31
1 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

تریدر کوچینگ علم جدیدی است که در سالهای اخیر با گسترش اهمیت بازارهای مالی و افزایش افراد علاقه مند به ترید  “توسط دکتر دیانیان” خلق و ارزش گذاری شد. این دوره آموزشی که مورد تایید آموزشگاه‌های معتبر کانادا، اروپا و آسیا است، توانسته مدرک TCT را دریافت کند. دوره آموزش تریدر کوچینگ دکتر دیانیان به تحلیل چند نکته مهم پرداخته است.

 • ترید یک حرفه و شغل مهم است و قطعا نیاز به آموزش اصولی دارد.
 • رعایت مجموعه ای از قوانین و عادت های خاص در زندگی، سودآوری بیشتر و رسیدن به موفقیت روز افزون را به همراه دارد.

دکتر دیانیان با بررسی و تحلیل رفتاری و سبک معاملات 1200 نفر تریدر در سالهای 95 تا 1400 و مشاوره ی تخصصی با آنها در ابعاد مختلف روانی، مالی  انگیزشی و زندگی شخصی و اجتماعی آنها، دریافت که رسیدن به موفقیت در بازارهای مالی حاصل چیدمان یک پازل هشت تکه است؛ هر کدام از قطعات این پازل بر روی تصویر موفقیت بر انگیز قطعه ی دیگر تاثیر می گذارند و باید همه ی آنها را کنار یکدیگر رعایت نمود.

موفقیت در بازارهای مالی بر خلاف باور عموم تنها در یادگیری اصول فن ( تحلیل تکنیکال ، فاندامنتال و …. ایجاد نمی شود و می بایستی اصول روان شناسی و مهارتهای دیگری را تحت عنوان تریدر کوچینگ بدانیم . بسیاری از تریدرها پس از عدم حصول نتیجه درامدی مجدد سعی در یادگیری مجدد اصول فنی خود دارند . یادگیری اصول فنی حائزاهمیت است اما شناخت روش های مدیریت فردی که به آن تریدر کوچینگ می گوییم آشنا باشید می توانید به تحلیل درست برسید . در واقع آگاهی از اصول مدیریت فردی که به هشت سنگ بنای موفقیت در بازارها ی مالی معروف است باعث می شود تا از اموزشهای فنی که دیده اید نتیجه درست هنگام تحلیل بگیرید . تریدر کوچینگ علم جامع تریدرهاست تا با رعایت هشت سنگ بنا ی آن بتوانند مدیریت ذهن خود را به بهترین شکل انجام دهند و در چالش های بازارهای مالی به موفقیت مالی برسند .

ماهان دیانیان بنیانگذار علم تریدر کوچینگ در ایران است . وی با هشت سال سابقه کوچ ، تریدرهای مختلف را از لحاظ روانشناسی بررسی کرده و کلیه چالشهایی که در ذهن انها وجود داشته را جمع اوری کرده تا مسیر درستی برای رسیدن به درآمد ( عدد ذهنی ) فراهم کند .

هشت سنگ بنای موفقیت در بازارهای مالی در متد انحصاری ماهان دیانیان است که برای اولین بار در جهان ارائه شده است . ما با استفاده از دکترهای روان شناسی ، دکترهای روانکاوی ، متخصصین اصلاح شخصیت ، مدرسین یوگا ، دکترای اقتصاد و دکترای برنامه ریزی در 3 سال فعالیت و همکاری مداوم به علم ترید کوچینگ با متد انحصاری خود به دست یافتیم .

جمع آوری اطلاعات از تریدرها در کنار بهره مندی از دکترها و متخصصین شخصیت شناسی منجر به ایجاد بهترین دوره تریدر کوچینگ جهان شده است که با زبان انگلیسی هم موجود است . چرا هر تریدر نیاز به آموزش هشت سنگ بنا موفقیت دارد ؟

وقتی اصول فنی ( تحلیل تکنیکال ، فاندامنتال و …. ) را یاد میگیریم در واقع با مدلی از داده های احتمالی آشنا می شویم که طبق آن ممکن است آینده ی بازار را تخمین بزنیم اصول فنی به عنوان مرجع یا نقشه ی راه ما را برای رسیدن به سود در بازارهای مالی کمک می کند ذهن برای آنالیز این داده های فنی نیاز به اصول روانشناسی ، خودشناسی ، سرمایه گذاری و غیره داریم که به هشت سنگ بنای موفقیتدر بازارهای مالی معروف است .

 

آموزش و رعایت کلیه درس های هشت سنگ بنای موفقیت در بازارهای مالی به روی هفتاد نفر تریدر تست شده و در کنار افزایش 60 درصدی راندمان ( برآیند حساب ) مواردی جدید نیز به آن اضافه شده است . این دئره ی آموزشی به صورت مداوم در حال به روز رسانی است و دانشجویان دوره می توانند از خدمات پشتیبانی آن استفاده نمایند .

مزایای دوره هشت سنگ بنای تریدر کوچینگ چیست ؟

 • آگاهی از کلیه ی پیش نیازهای ذهنی ، ….. ، ارتباطی و …..
 • افزایش بازدهی فعالیت و بهبود سود معاملات
 • شناسایی نقاط قوت و ضعف طبق تیپ شخصیتی
 • شناسایی کارهایی که روند نزولی در پی دارد .
 • ارتباط بین داده های بیرونی ( بازار ) و داده های داخلی ( تحلیل ) و فرآیند تصمیم گیری سریع
 • مدیریت تصمیمات صحیح و عدم ترید هیجانی
 • بهبود فرآیند ترید به مرور زمان

سنگ بنای اول تریدر کوچینگ : آرامش

همه ما با تنش هایی در زندگی روزمره خود روبرو هستیم اما می بایستی هنگام تحلیل و ترید کلیه این اسیب ها ف خاطرات ویا ویژگی های تیپ شخصیتی را دور بریزیم و مث یک ربات عمل کنیم . اینکه چگونه ذهن خود را از آسیب های اجتماعی و زندگی شخصی تخلیه کنیم

در پروسه ی ترید بسیار مهم و حیاتی است کار کردن با ذهن درگیر که نوز یاد نگرفته چگونه خود را در برار مشکلات مقاوم کند و تبدیل به یک ربات ….. بسیار ضروری است . در دروس این بخش تریدر کوچینگ می آموزید در کنار راهکارهای ارتباطی مناسب که باعث پیشرفت شما در پروسه ی ترید می شود آشنا شوید . پس از شناخت ذهن و راهکارهای گفته شده به سمت کنترل افکار می رویم .

همه ی تصمیم های ما در ترید درستنیست و منظور از تصمیمات همان تحلیل است . وقتی افکار شما به صورت کامل کنترل شود و بتوانید ضمیر خود اگاه و  ناخوداگاه را تفکیک کنید در واقع اولین گام رباتیک شدن را طی کرده اید . یک ربات تحت تاثیر شنیده ها ف باورها ، اتفاقات و … قرار نمی گیرد و تحت هر شرایطی داده های یکسانی به او بدهید خروجی یکسان به شما ارائه داده می کند . منظور ما اینجا این است که انسان به دلیل عدم کنترل افکار و احساسات خود در پروسه ی تحلیل می تواند خروجی دهد که درست نبوده و در واقع افکار وی باعث تغییر در این تحلیل شده است . اگر شما با همسر خود مشکل داشته باشید مطمئنا در پروسه تحلیل با زمانی که  رابطه ی خوبی با همسرتان داشته اید تفاوت خواهید داشت . این تفاوت با تکنیکهای سنگ بنای اول به صفر می رسد و شما تبدیل به یک ربات می شوید برلی موفقیت ذر بازارهای مالی در کنار افزایش آرامش ذهن خود می بایستی ربات شوید . در کنار این موضوع ضمیر ناخودآگاه نیز در پروسه ی تحلیل تاثیر گذار است گاهی تحلیل های شما توسط ضمیر ناخودآگاه شما انجام شده و حتی خود هم از آن خبر نداشته اید

در واقع بسیاری لز مواقع ناخوداگاه بر خوداگاه چیره میشود .

ما روش های شناسایی تحلیل خوداگاه را به شما آموزش میدهیم پس از ان به سراغ تمرکز می رویم . این مرحله به شما یاد می دهد تا بتوانید ذهن خود را روی یک موضوع متمرکز کرده و افکار حاشی های را دور کنید

پادگیری : سنگ بنای دوم تریدر کوچینگ

در این موضوع با انواع روشهای تحلیل بازار آشنا می شوید . بهتر است مزایا ، نعایب و کلیات هر روش را بدانید تا اسیر تبلیغات یک مدرس برای خرید دوره نشوید در کنار این موضوع مسیر یادگیری اصول با توجه به تیپ شخصیتی خود روش های تحلیل خاص برای بهتر است . در فصل آخر به صورت کامل در مورد انواع تیپ شخصیتی و همسو سازی آن در پروسه ی ترید صحبت می شود در مرحله بعد پارامتر هایی که میتوانید در یک استاد یا دوره بررسی کنید را به شما باد می دهیم حتی اگر مدرسین تحلیل هستید اموزش ها یترید کوچینگ برای تولید دوره ی آموزشی بهتر به کمک شما خواهد درامد در مرحله بعد به سراغ خودشکوفایی می رویم هرچه بر روی این قابلیت خود بیشتر کار کنید موفق تر خواهید بود یادگیری مباحث فنی در ترید پایان ندتر و روزانه یا هفتگی طبق برنامه ریزی که در فصل اول خواهید داشت می بایستی ساعاتی را برای خود شکوفایی آموز بگذارید در این بخش یاد میگیرید با استفاده از منابع رایگان و افزابش توانایی سرچ خود باعث شکوفایی شوید و تکیه بر را در مورد مباحث مورد نیاز کاهش دهید در مرحله بعد به سراغ توهم دانایی می رویم اعتماد به نفس کاذب و یا توهم دانایی در پروسه آموزش بسیار خطرناک است هیچ گاه خود را کامل ندانید و در حال رشد باشید اما بدانید نداشتن اعتماد به نفس هم می تواند اسیب داشتهبشد بهترین حالت ممکن تعادل است و اینکه نقاط قوت و ضعف خود را بشناسیم در آموزش های این درس به تعادل رسیده و ازمون های لازم برای شناسایی رتبع ی خود در هر موضوع را انجام می دهیم .

مدیریت سرمایه : سنگ بنای سوم تریدر کوچینگ

بحث مدیریت سرمایه و اهمیت ان برای اکثر تریدرها مشخص است این مبحث بسیار کاربردی است  می تواند شما را در تلاطم امواج این رویای طوفانی بیمه کند در ابتدای توضیحات اشاره کردیم که همه این هشت سنگ بنا به هم متصل هستند و می بایستی در کنار هم به آنها عمل کنیم . عمل نکردن به یک سن بنا می تواند در کل پروسه ی شما اختلال ایجادکند هر گاه به همهی این 8 سنگ بنا عمل کردید اسم خود را تریدر بگذارید و سپس توقع رسیدن به جایگاه مدنظر خود را از نظر مالی باشید . در این فصل روشه های صحیح تهیه ی سرمایه را به ما ارائه می کنیم و روش های صحیح تهیه سرمایه را به شما ارائه می کنیم و روش های غلطی که برخی از انها استفاده می کنند تا با سرمایه کلان وارد بازار شوند را معرفی می کنیم سپس انواع روش استاندارد مدیریت سرمایه را معرفی می کنیم و متناسب با تیپ شخصیتی خود که در فصل اخر امده است روش صحیح را انتخاب خواهید کرد.در مرحله بعد به سراغ روانشناسی مدیریت سرمایه میرویم . یپس در مورد مباحث حد ضرر معقول به حجم معامله صحیح و ارزش هر معامله صحبت می کنیم در مرحله بع فرمول و حدول بازدهی به ریسک را بررسی می کنیم تا برای خود جدول مناسب تهیه کنید . در مورد افت سرمایه و شرایط بحرانی که ممکن است با آن موئاجه شوید صحبت می کنیم اگر بدانید ممکن است این دریای مواج عرشه ی کشتی شما را سورخ کند و وارد دریا شوید بهتر میتوانید با ان مقابله کنید تا وقتی که فکر نمی کردید که امواج دریا تا این حد آشیب زا باشند .

در مورد بخش سرمایه مویرگی در مبحث سرمایه گذاری و ترید نیز به صورت کامل فایلهای ویدئویی را برای شما آماده کرده ایم .

مدیریت احساسات ( سنگ بنای چهارم ترید کوچینگ )

گفتیم که عواطف و احساسات میبایستی رباتیک شوند این بدان معنا نیست که عواطف و احساسات خود را از بین ببرند در واقع می بایستس به صورت استاندارد هیجانات و عواطف خود را کنترل کنید و در هر مورد بهترین تصمیم را بگیرید . در این فصل به صورت کامل در مورد استاندارد سازی و انتخاب درست گزینه های پیش رو صحبت کنیم . مباحث این فصل شامل مزایا و معایب ترید گروهی است و حتی در مورد انتخاب تیم ترید گروهی ( تریدروم ) صحبت می کنیم تا بتوانید در کنار افراد رو به پیشرفت باشید که می خواهند همراه با شما رشد کنند یکس از کلیپ های این سرفصل در مورد ویژگی های یکسان افراد برای تریدر گروهی ف نحوه فعالیت آنها ، قوانین ترید گروهی و جسارت اشتراک گذاری اطلاعات است و پیشنهاد میشود این کلیپ را برای انها بفرستید تا کلیه افراد با دید باز وارد تیم شوند و قولنین زرا رعایت کنند .

پس از ان به سراغ سقف ذهنی می رویم همه یتریدر ها یک سقف ذهنی از معامله های خود دارند این عدد ذهنی بسیار مهم است و در واقع همه چیز برای ان است در مورد استاندارهای یک عدد ذهنی صحبت می کنیم و سعی می کنیم متناسب با ریسک ، سرمایه ، تجربه و …. عدد ذهنی ( توقع سود هر معامله ) را تعریف کنید .

در مرحلع بعد به سراغ هدف گذاری می رویم و سعی می کنیم با هم یک لیست اهداف تهیه میکنیم داشتن لیست هدف 3 ماهه ف 6 ماهه و 1 ساله و 3 ساله به شما نشان می دهد از چه مسیری با چه انرژی و سوختی حرکت کنید علت شما برای حضور در این بازار و تلاش برای رسیدن به این اهداف است .

در مرحله بعد به سراغ شناخت میزان و مدل اعتیاد شما میرویم اعتیاد به هر چیزی ممکن است شما در پروسه ی تحلیل دچار خطا کنند . گاهی اعتیاد به ترید هم کضر است و در کنار این موضوع در مورد مصرف دخانیات و … نیز صحبت می کنیم تا به فکر ترک عادات غلط بیافتید .

هیچ داوری ترک اعتیادی بهتر از دئست داشتن خودتان و رسیدن به اهداف نیست . بسیار ویژه در مورد مبحث خودسازی و اعتیاد صحبت کرده ایم . بسیار متشکریم از کلیه عزیزان و متخصصان بزرگی که ما را در تهیه ی این دوره ی آموزشی جامع یاری کردند . در مرحله بعد به سراغ رفع و اصلاح تنش های ذهنی می رویم و با استراتژی های علمی سعی بر کنترل افکار و احساساتی داریم که به سود ما نخواهد بود . این مرحله برای ربات شدن عواطف و احساسات است . منظور از ربات شدن احساسات این است که شما طبق یک برنامه نویس ذهنی داده های ورودی به ذهن خو را تبدیل به تصمیم کنید و در ان نظر شخصی ، متناسب با حال و هوای شما تاثیرگذار نباشد .

در مرحله بعد خنثی کردن تاثیرات مثبت و منفی هر معامله صحببت میکنیم تا تحت تاثیر رویدادهای مثبت یا منفی تغییر حال ندهیم .

در مرحله ی بعد از افکار خو را با تریدر کوچینگ .. می کنیم و این کا را بهصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه طبق برنامه ای که فایل آن در فصل اول ارائه شده است انجام میدهیم به سراغ جایزه دادن به خود میرویم و برای مختصات هایی که ازقبل برای خود تعریف کرده اید جایزه می گذارید . در مورد مکمل های خطرناک برای ترید صحبت می کنیم این اصطلاح را در ویدئوهای آموزشی تریدر کوچینگ کامل متوجه خواهید شد . پس از ان به سراغ توهمات میلیاردر شدن و اصطلاح ذهنیت ثروتمند شدن میرویم و در کنار آن به تریدرهایی که شبیه قمار است میرسیم تا یاد بگیرید هیچ گاه ترید به صورت قمار نکنید .

برنامه تحصیلی

90 درس

اصلاح شخصیت

شخصیت شناسی
خودشناسی – برون بینی – درون بینی- کمال گرایی
انواع تیپ شخصیتی و شناسایی صفات فردی
اختلالات شخصیتی و شیدایی
اختلالات مقایسه با افراد
بهبود تیپ شخصیتی
انواع تیپ شخصیتی ترید
اعتیاد به ترید
کنترل اختلالات
چگونه ربات شویم؟
هیپنوتیزم
توهم باهوشی

آرامش

آموزش

مدیریت سرمایه

مدیریت احساسات

استراتژی

لایف استایل

مدیریت تجربه

اساتید دوره

dayanian

0/5
1 دوره
0 دیدگاه
1 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید

تومان 9,800,000

سطح
متوسط
تعداد درس
90 درس
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping