وبلاگ

8سنگ بنای موفقیت در ترید – بازارهای مالی و سرمایه گذاری

موفقیت در ترید - هشت سنگ بنای بازار های مالی
ارز دیجیتال فارکس

8سنگ بنای موفقیت در ترید – بازارهای مالی و سرمایه گذاری

8 سنگ بنای موفقیت در ترید ، بازارهای مالی و سرمایه گذاری

هر بازار و فعالیتی برای رسیدن به موفقیت نیاز به رعایت مواردی دارد که مثل چراغ راه را برای ما روشن کند . در بازارهای مالی مباحث بررسی شده ای وجود دارد که با رعایت و افزایش مهارت در ان روند رسیدن به سود سریع تر جذاب تر و برنامه ریزی شده طی می شود .

در بازارهای مالی اعم از بورس ، فارکس و ارز دیجیتال ( کریپتو )، 8 سنگ بنا وجود دارد که رعایت آنها باعث افزایش توان در سنگ بنای دیگر و قدم بعدی موفقیت در ترید می‌گردد و لازم به ذکر است که این سنگ بناها بر روی یک دیگر تاثیر می گذارند . تعادل و پیشروی در هر کدام بهترین روند برای نتیجه گیری است و باعث می‌شود شما هر چه بیشتر موفقیت در بازار مالی خودتان را کسب کنید.

هر کدام از این سنگ بناها به صورت تکمیلی در ادامه‌ی مطلب توضیح داده شده و در دوره ی آموزش لایف استایل در سرفص اول برنامه ریزی به شما کامل شرح داده می شود . در این دوره ی آموزشی می توانید عادت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک تریدر را بیاموزید و خود را در آن بهتر و بهتر کنید .

 

سنگ بنای اول موفقیت در ترید ، آرامش است

آرامش مهم ترین و اولین سنگ بنای مورد نیاز ترید است . با توجه به حجم گسترده‌ی اطلاعات ، پارامترها و آنالیزهای مورد نیاز در بازارهای مالی که ذهن آرام و آماده ای را برای تحلیل و بررسی داده ها لازم دارد آرامش بخش جدانشدنی در ترید است .

قبل از شروع یا ورود به آموزش در این بازار سعی کنید شرایط اقتصادی ، خانوادگی و ذهن خود را بهبود دهید . وجود مشکلات و نابسامانی ها در زندگی باعث می شود تا مباحث موجود در آموزش را کامل و درست یاد نگیرید . درک مطلب انسان هنگام عدم آرامش کاهش می یابد .

شما می‌بایستی با ذهنی آرام ، فعالیت در بازارهای مالی را آغاز کنید . مشکلات اقتصادی خود را تا حد امکان حل کنید . رابطه های عاطفی مضر را حذف کنید . روابط دوستانه حاشیه ای را پایان داده و آسیب‌هایی که از حوادث گذشته دارید را با روش های ارائه شده دردوره‌ی آموزشی برطرف نمایید .

برای مشاهده ی مقاله ی آرامش اینجا کلیک کنید .

سنگ بنای دوم موفقیت در بازارهای مالی : آموزش و به روز رسانی

سنگ بنای دوم - آموزش

آموزش اصل جدا نشدنی رشد و ارتقای هر فعالیت است . بشر در اولین روزهای زندگی خود آموزش را شروع می کند . اگر کمی بیاندیشید خواهید فهیمد که فرهنگ ، شخصیت و منش خانواده در قالب آموزش به شما منتقل می شود.

طرز فکر حال حاضر شما نشأت گرفته از آموزه‌های والدین و حتی نکات غلط آموزشی است که ممکن است از درک اشتباه آموخته‌های خود ، محیطهای آموزشی و یا حتی اجتماع فرا گرفته باشید.

بررسی ها و تجربیات نشان می دهد که 95 درصد از فعالیت های رفتاری ، ذهنیتی و شخصیتی کودکان از آموخته های آنها شکل گرفته است . مذهب ، دیدگاه ، شخصیت ، نحوه‌ی غذا خوردن ، خط قرمز ها و آمادگی پذیرش اجتماع در دوران کودکی با آموزش ایجاد می‌شود .

ماهان دیانیان :

برای ورود به بازارهای مالی و کسب موفقیت در ترید و معامله گری با توجه به حجم انبوه اطلاعات ، به روزرسانی و ایجاد روشهای جدید معاملاتی ، آموزش پایه و اساس کار است .

بازارهای مالی مثل بورس ، فارکس و ارز دیجیتال سرفصل های متنوع و گسترده ای برای یادگیری دارند . هر یک از این سرفص ها و روشها بسته به تیپ شخصیتی ، درک مطلب ، استراتژی و توان آموزشی اساتید انتخاب می شوند . یعنی موارد ذکر شده در انتخاب این آموزشها تأثیر دارند به طور کلی روش های ثابتی وجود ندارد و ممکن است مدل های جدید نیز به وجود بیاید .

آموزشهای متداول در بازارهای مالی و کسب موفقیت در بازار مالی مورد نظر

 • نوسان گیری
 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل تکنیکال ایچیموکو
 • تحلیل فاندامنتال
 • الگوهای هارمونیک
 • استراتژی سازی معاملاتی NTD
 • الگوهای سطحی ( کنترل استیک )
 • مدیریت حرفه ای ترید
 • تحلیل جریان عرضه و تقاضای بازار
 • امواج الیوت
 • متا تریدر
 • استراتژی معاملاتی
 • پرایس اکشن
 • تریدینگ ویو trading view
 • نوسان گیری
 • تحلیل بنیادی به روش CanSlim
 • آموزش خط روند
 • قراردادهای مالی و هوشمند
 • اندیکاتورهای همگرایی – واگرایی MACD
 • باینری آپشن

همانطور که در بالا مشاهده می‌کنید روش های آموزشی متفاوتی برای ترید در بازارهای مالی و موفقیت در ترید وجود دارد. نیاز نیست شما همه ی روش‌ها را بدانید. اما اصولا تریدرهای حرفه ای به مرور زمان آموزش های مختلف را یاد گرفته و متناسب با تیپ شخصیتی ، روند بازار و تحلیل خود از آنها استفاده می کنند.

آموزش در بازار مالی پایان ندارد . اگر فکر می‌کنید که روزی خواهد رسید که دیگر نیاز به آموزش نداشته باشید سخت در اشتباهید. مدرسین بزرگ در جهان بر این باورند که یادگیری مداوم با افزایش اعتماد به نفس و درک مطالب فزاینده در روند تحلیل و ترید هم تاثیر مثبت دارد.

برای مشاهده ی موارد مورد نیاز در آموزش متناسب با تیپ شخصیتی و درک مطلب خود ، اینجا کلیک کنید.

مهمترین موضوع پس از شروع آموزش در هر دوره با هر استادی ، شناسایی مسیر رشد است .

مسیر رشد چیست ؟

مسیر رشد به شما دو روند در آموزش و به روز رسانی دانش تخصصی را یاد می دهد :

 1. آموزش توسط دوره های مطرح و کاربردی
 2. آموزش و رفع اشکال توسط خود اشخاص با مطالعه کتاب و مقاله و رفع اشکال در اینترنت، نیز مشاهده‌ی دوره‌های آموزش تنها کافی نیست ؛ باید بدانید که چگونه در این دوره خود را به بالاترین سطح رسانده و چگونه در روند فعالیت عملی از آموخته ها استفاده کنیم .
  شخصیت اساتید بازارهای مالی ، خواه – نا خواه بر روی دانشجو را با هنر فراگیری و ماهیگیری در دوره های خود آشنا می کنند موفق ترند .
 1. با دوره های آموزشی ماهان دیانیان در کنار یادگیری فرآیند هر سر فصل به شما آموزش می دهیم که چگونه به صورت تکمیلی در این موضوع خود را ارتقا دهید برای مشاهده ی کامل مقاله دانستنی های آموزش در ترید اینجا کلیک کنید .

سنگ بنای سوم موفقیت در سرمایه گذاری : مدیریت سرمایه و ریسک

سنگ بنای سوم - مدیریت سرمایه

به طور کلی و مختصر اینکه چه زمانی ، چقدروچگونه سرمایه ی خود را در بازارهای مالی وارد کنیم مدیریت سرمایه می گویند . ابتدا باید دارایی را وارد بازار کنیم که در صورت از دست رفتن کل آن از لحاظ روحی و برنامه ریزی زندگی دچار مشکل نشویم .

طراحی و برنامه ریزی مدیریت سرمایه :

متناسب با ریسک پذیری و تعیین سطح آن در مقابل دانش و آگاهی خود سرمایه گذاری را برنامه ریزی می کنیم . در این برنامه ریزی تجربه ی ما نقش مهمی دررسیدن به برنامه ریزی مطلوب دارد . در دوره ی آموزشی مدیریت سرمایه نرم افزار و برنامه ی طبقه بندی و تفکیک سرمایه گذاری ریسک پذیروکم ریسک ارائه و آموزش داده می شود .

در معامله گری و ترید شناخت ذهنیت بسیار حائز اهمیت است .

انواع ذهنیت در سرمایه گذاری و ترید : 

 • تریدهایی که معتقدند سود و ضررشان سر به سر میشود.
 • تریدهایی که معتقدند سود آنها کم است .
 • تریدهایی که به دنبال سود زیاد هستند .
 • تریدهایی که فکر می مندد متضرر خواهند شد .

شناخت ذهنیت کلی یا مقطعی در شخصیت شما در دوره های آموزش مدیریت سرمایه می بایستی آموزش داده شود . برخی از افراد نیز دارای چند تیپ ذهنیتی هستند یعنی ذهنیت آنها دچار تغییر شکل مداوم است .

پخش سرمایه مویرگی :

در بازارهای مالی مدیریت سرمایه بسیار مهم  و حیاتی است . برخی از تریدرهای حرفه ای سرمایه خود را در 5 سبد به صورت مویرگی تقسیم می کنند . در برخی از موارد بسیار دیده شده که 4 سبد ضرر داشته اند و یک سبد سود داشته . مدیریت هوشمند به گونه ای است که سبد سودمند جبران آن 4 ضرر را نیز کرده باشد .

بررسی دقیق بازار و تحلیل نمودارهای تکنیکال ، شناخت فاندای بازار و بررسی موارد مختلف استراتژی های شخصی در چگونگی انتخاب سبدهای مناسب و میزان سرمایه هر کدام به صورت موازی در یک برنامه ریزی هدفمند و دقیق آینده ی درخشان را برای پورتفوی شما خواهد ساخت .

سنگ بنای چهارم موفقیت در معامله گری : مدیریت احساسات

سنگ بنای چهارم - احساسات

احساسات وعواطف در کلیه برهه های زندگی نقش کلیدی دارد . ما در زندگی روزمره ی خود دست خوش ذهنیتی هستیم که از گذشته ، حال و تفکرات آیند . در ما پدیدار می شود . مدیریت احساسات علمی است که ما را با چگونگی ساخت ذهنیتی مناسب برای کنترل مغز دربازارهای مالی آماده می کند .

داستانهای مدیریت احساسات :

اغلب انسانهای مشهور و معروف پس از گذراندن دوران شهرت و توجه زیاد جامعه دچار کجراهی می شوند . بسیاری از خوانندگان ، بازیگران و فوتبالیست های جهان پس از رسیدن به جایگاه یک به سمت پس رفت و سقوط کشیده می شوند . عدم مدیریت احساسات در مقوله های زیادی تقسیم می شود که در ادامه به آن می پردازیم .

حال مسئله ما آموزش روانشناسی به شما نیست . ما شما را با معما و حل مسأله ی مدیریت احساسات آشنا می کنیم .

وقتی که یک انسان دچار موفقیت های مداوم می شود اعتماد به نفس وی افزایش می یابد . با افزایش اعتماد به نفس میزان دقت و تأمل کاهش می یابد . در افراد مشهور با توجه به موفقیت های مختلف مصرف مواد مخدر به چند دلیل افزایش می یابد :

 1. آنها فکر می کنند با هیچ عملی به شکست یا سرخوردگی نمی رسند .
 2. دقت و تمرکز آنها از خویشتن و مدیریت افکار خود کاهش می یابد .
 3. به دلیل عدم جهان بینی وعزت نفس به دنبال طمع در پیشرفت هستند و ماندن در سطح مشهوریت و محبوبیت برای آنها کافی نیست در تریدرها اما این موفقیت های مالی خود را جور دیگری نشان می دهد . افراد در بازارهای مالی  چه به هنگام سود و چه به هنگام ضرر نباید ، باید و نبایدهای مدیریت احساسات را نادیده بگیرند .

مراحل مدیریت احساسات :

قدم اول : فراگیری اصول و دانستنیهای مدیریت احساسات

قدم دوم : به کارگیری اصول وعمل کردن به آموخته ها

قدم سوم : عادت سازی رفتارهایی که آموخته ایم و تبدیل اعمال به عادت

قدم چهارم : شناخت روحیات و کارکرد

 

 

موفقیت در ترید – مدیریت احساسات

سنگ بنای پنجم موفقیت در بازارهای مالی : استراتژی

سنگ بنای ششم - استراتژی
مربیان در بازی فوتبال سیستم‌های خود را پیش می‌برند. تاتکنیکهای هر مربی بسته به نوع سیستم مورد نظر پیاده سازی می‌شود.

در کنار تجربیات ، مهارت‌ها و رزومه‌ی هر مربی استراتژی سیستم وی بسیار مهم است؛ چرا که مدیران باشگاه با توجه به سیستم فکری سرمربی می‌بایستی تغییر حالت دهند. در واقع وقتی یک مربی به سیستم 5-3-2 اعتقاد دارد، مدیران باشگاه می‌بایستی به فکر جذب مدافع باشند.
هزاران برنامه و برنامه‌ریزی دیگر نیز در کنار این استراتژی تغییر پیدا می کند.

در سال 1980 فوتبال انگلیس به سمت 5-3-2 رفت اما با پیدایش قوانین آفساید گیری به این نتیجه رسیدند که وجود 5 مدافع کار آفساید گیری را سخت می کند .

ترکیب چینی درفوتبال نشانه ای بارز از اهمیت وجود استراتژی هستند .

استراتژی چیست ؟ 

استراتژی یعنی من تصمیم‌های شفاف و دقیق در مورد نحوه‌ی رقابت با دیگران بگیرم ؛ اما در تریدینگ و بازارهای سرمایه ، استراتژی یعنی داشتن برنامه‌ی شفاف ، دقیق و معینی برای استفاده از آموخته هایی که در هفت سنگ بنای دیگر اشاره شده است.

در واقع استراتژی رعایت دانش و آگاهی کسب شده در کنار ایجاد خط قرمزهایی است که باید به آن عمل شود.
برای مثال ما برای سفر خود مشخص می‌کنیم که ساعت 7 شب از اصفهان با خودروی خود حرکت کنیم . ساعت 12 تهران باشیم و پس از کمی استراحت به حرکت خود به سمت شمال ادامه دهیم. ما برنامه‌ریزی می‌کنیم که راس ساعت 4 صبح در کنار ساحل رامسر صبحانه بخوریم و سپس بخوابیم .

در اصل به برنامه هایی که برای تحقق اهداف می‌ریزیم استراتژی می‌گویند .

موفقیت در ترید – سنگ بنای ششم : مدیریت تجربه 

سنگ بنای هفتم - مدیریت تجربه

همه‌ی کارهایی که در دنیای زیبا انجام داده ایم آموزش داشته اند؛ اما تا وقتی آچار را در دست نگیرید و وارد کاپوت ماشین نشوید نمی‌توانید لحظه ای که پیچ یا مهره ای از دستتان سر خورده و گم شد را تجربه کنید.

مدیریت تجربه به ما یاد می‌دهد که چطور همه‌ی امور را ثبت کرده و نسبت به انجام هر کدام چه فرآیندی را طی کنیم. یادگیری در عمل و کسب مهارت از آموخته ها در حین کار را مدیریت تجربه می گوییم.

در شفاف سازی مدیریت تجربه می‌توان گفت که تاثیری است از تقابل فرد و محیط که این تاثیر متقابل در فرد، موجب یادگیری و برخورد با عکس العمل در مواجهه با رخدادهای محیطی است . درک هر فرد نسبت به آموخته ها متفاوت است . بینش و آگاهی هنگام عمل تفاوت دارد و تیپ شخصیتی افراد پدیدار کننده‌ی نوری است که پس از تابش به جسم بر محیط اطراف بازتاب می کند .

تجربه، توصیفی از یک موفقیت در لحظه‌ی ترید شامل یک تصمیم و آثار و نتایج آن در مواجهه با یک فرصت یا خبر است.

تجارب به دو دسته موفق و ناموفق تقسیم می‌شوند که هر کدام بسیار سازنده هستند. تریدر، با تجربه تغذیه می‌کند ولی باید گفت تریدر با تغذیه تجربه برای نشان دادن مهارت درک تجربه در موارد آتی تشنه می‌‍شود.

ترید یک داستان ادامه دار است؛
هیچ گاه به یک حد معقول و کافی در کسب مهارت و تجربه در ترید نمیرسیم.
بازارهای مالی اقیانوسی است که جزر و مد آن هیچ وقت قابل اندازه گیری و تخمین صد در صد نیست.

به کلیه اقداماتی که برای ارتقای خود در حین فعالیت تریدینگ انجام می‌دهیم پس از بررسی دقیق علت موفقیت یا عدم موفقیت مدیریت تجربه می‌گویند.

مدرسین در هرزمینه ای نمی‌توانند متغیرها را در محیط و تیپ شخصیتی شما به شما یاد دهند. فرآیند بررسی متغیرهایی که در هر لحظه از مکان و زمان می‌تواند جنبه های وجودی افکار ما را به چالش بکشد اصولا یک دو راهی دارد!

:  ما به شما یاد می دهیم

 • بهترین مسیر هر دو راهی راتشخیص دهید
 • پس از عدم موفقیت در مسیر ، آن را به تجربه تبدیل کنید نه به فراموشی و افسوس
 • از گذشته و حال خود بیوگرافی داشته باشید گاهی رسیدن به مسیر درست نیز باید شما را به کسب تجربه برساند در دوره ی جامع فایننس کوچینگ با علم مدیریت تجربه در بازارهای مالی با شکستن شاخه های درخت آگاهی خود رشد کنید .

سنگ بنای هفتم مدیریت در ترید و بازارهای مالی : لایف استایل

سنگ بنای هفتم - لایف استایل

سبک زندگی یا لایف استایل نه تنها به علایق ، نظرات ، رفتارها و جهت گیری رفتاری فرد اشاره می کند بلکه مدل زندگی است که روانشناسان آن را ترکیبی از این تاثیرات  می دانند . لایف استایل راههای گوناگون فرد برای زندگی ، سبک زندگی برای زیستن و تمایز شیوه های نگرشی در مواجه با جهان است . در واقع لایف استایل تعیین کننده ی نوع رفتار ، کلام و عکس العمل افراد در برابر هر پیامدی است .

سه رویکرد در تعاریف ارائه شده از لایف استایل ( سبک شخصی ) شما در بازارهای مالی و موفقیتتان در ترید وجود دارد :

الف ) مواردی که بر ویژگی های جذاب شناختی تاکید دارد :

کیفیت برتر در ظاهر طراحی یا رفتار

ب) مواردی که به جنبه ی تمایز بخش لایف استایل در بازارهای مالی تاکید دارد و سبک را ویژگی برای نشان دادن برتری می‌داند. ( اجرای کاری یا انجام اموری که تمایز دهنده فرد باشد. )

ج) تعاریفی که تجسم امروزین مثل تجمل گرایی را شامل می گردد . برتری مد گونه و شیک پوشی و ولخرجی در این دسته اند . توجه به این که ترید شغل یا حرفه ای برای متمایز بودن از افرادی است که دچار روزمرگی و غرق در کسب و کار خویش شده اند . آیا یک تریدر نباید به لایف استایل خود قبل ، حین و پس از موفقیت اهمیت دهد ؟

یک تریدر لازم است  از تاثیرات فرهنگ ، جامعه ، عادات و علایق و سلایق بیرون بیایید و اصولا روزی که شامل موارد و آیتم‌های فوق نشود را برای زندگی خود برگزیند. به همین خاطر داشتن یک لایف استایل لازمه‌ی رسیدن به موفقیت در ترید است؛

و مطمئن باشید در صورت عدم رعایت ان شما نفر صدم از صد در صد افرادی هستید که با عدم توجه به این نکته ناکامی در بازارهای مالی را تجربه می‌کنید.

در حین فعالیت 10 ساله خود در بازارهای مالی کریپتو ( ارزدیجیتال ) و مطالعه زندگی بزرگان صنعت ارز دیجیتال هنوز فردی را ندیده‌ام که در حد مطلوب از لایف استایل نباشد ولی به موفقیت مالی رسیده باشد.

در لایف استایل برای رسیدن به موفقیت در ترید چه می آموزید :

 • معرفی سبک نوین و لازم زندگی
 • بایدها و نبایدها ی زندگی تریدی
 • اهرم فکر و تغییر تفکر و بینش در مواجه با رویدادها
 • مدیتیشن و چاکرادرمانی
 • برنامه غذایی و دریافت انرژی از مواد مغذی
 • ترک عادات با رضایت

امیدواریم که آموخته های فوق در کنار زندگی تریدی، زندگی شخصی و زناشویی شما و حتی نتایج موفقیت‌های روزافزونتان در بازارهای مالی را نیز زیباتر نماید .

کلیه مباحث را در کنار تمرین و پرسش را در اپلیکیشن ما دنبال کنید .

 

سنگ بنای هشتم موفقیت در ترید و سرمایه گذاری : ریکاوری

سنگ بنای هشتم موفقیت در ترید و سرمایه گذاری - ریکاوری

ریکاوری یعنی برگشت به حالت مد نظر است . در واقع پس از رعایت و انجام صحیح مراحل هفت سنگ بنای دیگر یک حالت یا وضعیت مطلوب از خود می‌سازیم.

پس از هر ترید موفق یا نا موفق ممکن است تمامی این سنگ بناهای چیده شده فرو ریزد. دیواری که ما با هفت سنگ بنا ساخته ایم می‌بایستی توسط ذهن هوشیار و توانمند مدیریت شود.

حال که دانستیم و توانستیم که از ابعاد مختلف، ذهن خود را رشد دهیم و اصول هشت سنگ بنا را فرا گیریم می‌دانیم که پروسه‌ی امکان پذیر و جذابی را دنبال کرده ایم. با استفاده از روش‌های خاص در مراحل سود و ضرر می‌بایستی ذهن را نیز مدیریت کنیم تا در هر لحظه که خواستیم به حالت مد نظرمان برگردد .

به بهترین پله ای که روی آن هستیم باید فکر کنیم تا با توجه به میزان آرامش ، آموزش ، مدیریت احساسات ، مدیریت سرمایه ، لایف استایل ، مدیریت تجربه و استراتژی، بتوانیم این وضعیت را در ذهن خود هک کنیم.

کلیه فرآیند ریکاوری می کوشد تا ما در هر شرایط به پله ی عقب نرویم . پس از بحران ها ، چالش ها ، ضررها و یا حتی سودهای هنگفت و غروری که به ما دست می دهد به پله ی پایین تر یا بالا تر نرویم .

هر چیزی که به غیر از هفت سنگ بنای دیگر و رعایت اصول کوچینگ باعث بالا رفتن پله ای در ذهن شود ( وضعیت) نیز اشتباه است .

پایین آمدن از پله در شرایط نامطلوب هم جایز نیست . در واقع نشان می دهد که ما یا اصول هشت سنگ بنای دیگر را رعایت نکرده ایم که بالاتر یا پایین تر آمده ایم و یا مبحث هشتم یعنی ریکاوری را درست انجام نداده ایم. با آموزش‌های ذهنی و ارائه تمرین‌های روزانه در شرایط مثبت و منفی ذهنی خود را ریکاوری کنید و درست روی پله ای باشید که آموزشها شما را به آن رسانده است.

در کنار یادگیری اصول مدیریت ذهن و ریکاوری لازم است بدانید که در هنگام ضرر یا سود می بایستی رفتارهای متفاوتی پس از طی شدنکار ترید داشته باشیم . گاهی می بایستی به سفر برویم ، گاهی لازم است به مشاور مراجعه کنیم . همه ی این موارد در مبحث ریکاوری به شما ارائه می شود.

با دانلود اپلیکیشن ماکان آکادمی ، همه ی این موارد را در دوره ی کوچینگ بازارهای مالی فرا گیرید .

کوچینگ علم رسیدن به موفقیت در کسب و کار هاست و ما به عنوان اولین مرکز طراحی و معرفی اصول کوچینگ از بازارهای مالی شما را با صفر تا صد نیارها ، پیش نیازها ، باید و نبایدها ترید آشنا می کنیم .

در پایان لازم است که برای فهم و درک کامل‌تر این موضوع ( 8 سنگ بنای موفقیت در ترید ) به سوالات زیر پاسخ دهیم :

 • موفقیت در ترید به چه عواملی بستگی دارد؟
 • آموزه‌های لایف استایل برای موفقیت در بازارهای مالی کدامند؟
 • کدام سنگ بنا ، اصول و قواعدشخصی شما را برای دستیابی به موفقیت در سرمایه گذاری بازارهای مالی ، پایه‌ریزی‌ می‌کند؟
 • کدام سنگ بنا برای استفاده از آموخته ههای هفت سنگ بنای دیگر و موفقیت در ترید ، ما را یاری می کند؟
 • مراحل مدیریت احساسات برای کسب موفقیت در بازارهای مالی چیست؟
 • توانایی پخش سرمایه مویرگی ، کدام سنگ را در رسیدن به موفقیت در سرمایه گذاری بنا می نهد؟
 • مسیر رشد یک تریدربه کدام آموزش ها نیازمند است؟
 • و در نهایت اصلی ترین و الزامی ترین سنگ بنای موفقیت در ترید کدام است؟

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping