شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دکتر ماهان دیانیان

سوابق

وی در سابقه­‌ی کاری خود به عنوان مشاور کسب و کار ، برندسازی چندین برند موفق را داراست.

هلدینگ ماکان به صورت کامل تحت نظر دکتر ماهان دیانیان فعالیت می‌کند.

ایشان سابقه‌ی چندین ساله­‌ در بازارهای مالی به عنوان مشاور برندهایی که سهام خود را در بورس ارایه کرده‌اند ، در کارنامه خود دارند.

تحصیلات

ایشان تحصیلات خود در رشته‌ی دکتری مدیریت را از پردیس دانشگاه تهران کسب کرده و دانش آموخته­‌ی DBA از همین دانشگاه می‌باشد.

فعالیت‌های مجموعه

در مجموعه هلدینگ ماکان فعالیت­‌های گسترده­‌ای در زمینه­‌ی دیجیتال مارکتینگ به منظور رشد و توسعه­‌ی کسب و کارها انجام پذیرفته است.

فعالیت های شخصی

در سال­‌های اخیر به منظور کسب درآمد و توسعه اقتصادی شرکت­ها و اشخاص حقیقی ، آموزش­‌های خود را در زمینه­‌ی بازارهای مالی شروع کرده است.

دکتر ماهان دیانیان با بررسی تیپ­ های شخصیتی، هوش مالی، هوش هیجانی و لایف استایل، سبک جدیدی در تیپ شخصیتی فعالان بازارهای مالی و شخصیت معامله گر با عنوان کنترل­‌های ذهنی به­ وجود آورده است.

توصیه

برای مدیریت احساسات، مدیریت سرمایه و مدیریت تیپ شخصیتی خود می‌توانید مباحث موجود در زمینه‌ی کنترل‌های ذهنی را مشاهده کنید.

آینده‌ی جهان ، دیجیتال است و توحید اول و آخر دیانیان همیشه این بوده است که هر شغلی دارید اصول و استراتژی داخلی و خارجی بازارهای مالی را فراگیرید.

از زبان ماهان دیانیان

امیدوارم با ذهنی آرام و سالم بتوانیم به کسب درآمد رسیده و در جامعه‌ی خود فقر را ریشه کن کنیم.

مشاوره با ماهان دیانیان

شما می‌توانید درخواست مشاوره با ماهان دیانیان را داشته باشید. مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری ( تصویری ) ۹۰ دقیقه می‌باشد. از طریق اسکایپ یا تلفن یا واتس اپ با ماهان دیانیان مشاوره داشته باشید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید ۹۰ دقیقه را به دو جلسه 45 دقیقه‌ای تقسیم کنید.
با توجه به ترافیک روزانه ایشان، حتما قبل از مراجعه حضوری ، هماهنگی های لازم جهت تاریخ و ساعت مشاوره را از طریق تلفن به شماره
09197555298  اعلام نمایید.

در ضمن می‌توانید برای آگاهی از اطلاع رسانی‌های مختلف در کانال تلگرام inpageo@ نیز عضو شوید.

ماهان دیانیان